29.03.2021р. здобувачі освіти 1-4 класів повернулися за парти і були приємно здивовані новим меню сніданку, адже згідно з Розпорядженням Подільської РДА від 24.02.2021р. за номером 128 “Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти та школах-інтернатах Подільського району міста Києва” підвищено суму, що виділяється на сніданки здобувачів освіти 1 – 4 класів. Зараз вона становить 32 гривні!
#stop_sexтинг З 10 по 17 лютого в ЗЗСО№156 до Дня безпечного Інтернету класними керівниками 1- 11 класів було проведено уроки , присвячені захисту дітей в цифровому середовищі.
Харчування в умовах карантинних обмежень, відновлено харчування за затвердженим меню з двома стравами на вибір.
25.01.2021 учні отримали гарячий сніданок “Меню на вибір”.
06.11.2020р.
05.11.2020р.
04.11.2020р.
03.11.2020р.
02.11.2020р
Примірне_меню
Фото сніданків, які отримували учні 1-4 класів у жовтні.
Враховуючи підвищений інтерес батьків до харчування дітей, ми вирішили показувати , чим пригощає наша їдальня.
Фото сніданків, які отримували учні 1-4 класів у вересні.
Шановні батьки!
В умовах помаранчевого рівня епідеміологічної небезпеки, який діє в Києві з 14 вересня, наша школа буде працювати в очному та змішаному форматах. В разі зміни формату навчання в класі Вашої дитини Вам своєчасно буде відправлено оновлену інформацію.
Просимо Вас бути уважним до здоров’я Вашої дитини і в разі її хворобливого стану одразу звертатись до лікаря.
Усім – міцного здоров’я!
ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ У ЗЗСО №156 В УМОВАХ АДАПТОВАНОГО КАРАНТИНУ:
З початку нового навчального року у школах Подільского району організоване безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та 5-11 класів з-поміж учнів пільгових категорій.
На час пандемії COVID-19 формат шкільного харчування змінився, тому їжу видають порційно в окремих пакуваннях. Зараз учням пропонують сніданки, затверджені Держпродспоживслужбою, на час карантинних обмежень. Сніданки, які зараз готують для дітей, – не заміна гарячого харчування. Після скасування дії карантинних обмежень звичне харчування повернеться до закладів освіти.
РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ЩОДО
ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ
- Піклуючись про дитину, її безпеку та стан здоров’я, не забувайте про правила користування мобільними телефонами (гаджетами), встановлені у школі. Якщо Вам потрібна інформація про стан дитини – напишіть повідомлення дитині (або вчителю, на яке вони зможуть відповісти на перерві, або телефонуйте секретарю в термінових випадках).
- Завжди перевіряйте, чи переведений Ваш телефон та телефон Вашої дитини у беззвучний режим у школі, громадських місцях, де є відповідні позначки. Це допоможе формуванню корисної звички.
- Поясніть дитині, що відповідальність за збереження телефону несе саме вона. Віддайте перевагу бюджетним рішенням, якщо у вас є сумніви в тому, що дитина відповідально поставиться до збереження пристрою. Пам’ятайте, що наявність чи відсутність дорогого пристрою не впливає на успішність Вашої дитини.
- Якщо Ви подарували дитині мобільний телефон, детально обговоріть правила його використання в школі та за його межами. Можна укласти угоду з дитиною, як це роблять батьки в інших країнах.
- Домовтесь, що на ніч дитина віддає телефон батькам на зарядку – це убезпечить від неконтрольованого листування з друзями вночі та сприятиме повноцінному відпочинку.
- Поясніть дитині, що фотографувати та знімати на відео інших людей можна виключно з їх дозволу. Зверніть увагу на те, що неможна розповсюджувати інформацію, яка може зашкодити іншим, містить сцени насильства та інші неприпустимі зображення.
- Обговоріть з дитиною всі обмеження користування мобільним телефоном як в школі, так і в інших ситуаціях. Поясніть, чому варто віддати перевагу живому спілкуванню.
- Контролюйте власну поведінку, станьте прикладом для дитини.
2. Психологічний супровід навчально-виховного процесу