Шановні батьки!
В умовах помаранчевого рівня епідеміологічної небезпеки, який діє в Києві з 14 вересня, наша школа буде працювати в очному та змішаному форматах. В разі зміни формату навчання в класі Вашої дитини Вам своєчасно буде відправлено оновлену інформацію.
          Просимо Вас бути уважним до здоров’я Вашої дитини і в разі її хворобливого стану одразу звертатись до лікаря.
Усім – міцного здоров’я!

ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ У ЗЗСО №156 В УМОВАХ АДАПТОВАНОГО КАРАНТИНУ:

З початку нового навчального року у школах Подільского району  організоване безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та 5-11 класів з-поміж учнів пільгових категорій.

На час пандемії COVID-19 формат шкільного харчування змінився, тому їжу видають порційно в окремих пакуваннях.  Зараз учням пропонують сніданки, затверджені Держпродспоживслужбою, на час карантинних обмежень. Сніданки, які зараз готують для дітей, – не заміна гарячого харчування. Після скасування дії карантинних обмежень звичне харчування повернеться до закладів освіти.

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ЩОДО

ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ

1. Піклуючись про дитину, її безпеку та стан здоров’я, не забувайте про правила користування мобільними телефонами (гаджетами), встановлені у школі. Якщо Вам потрібна інформація про стан дитини – напишіть повідомлення дитині (або вчителю, на яке вони зможуть відповісти на перерві, або телефонуйте секретарю в термінових випадках).
  2. Завжди перевіряйте, чи переведений Ваш телефон та телефон Вашої дитини у беззвучний режим у школі, громадських місцях, де є відповідні позначки. Це допоможе формуванню корисної звички.
  3. Поясніть дитині, що відповідальність за збереження телефону несе саме вона. Віддайте перевагу бюджетним рішенням, якщо у вас є сумніви в тому, що дитина відповідально поставиться до збереження пристрою. Пам’ятайте, що наявність чи відсутність дорогого пристрою не впливає на успішність Вашої дитини.
  4. Якщо Ви подарували дитині мобільний телефон, детально обговоріть правила його використання в школі та за його межами. Можна укласти угоду з дитиною, як це роблять батьки в інших країнах.
  5. Домовтесь, що на ніч дитина віддає телефон батькам на зарядку – це убезпечить від неконтрольованого листування з друзями вночі та сприятиме повноцінному відпочинку.
  6. Поясніть дитині, що фотографувати та знімати на відео інших людей можна виключно з їх дозволу. Зверніть увагу на те, що неможна розповсюджувати інформацію, яка може зашкодити іншим, містить сцени насильства та інші неприпустимі зображення.
  7. Обговоріть з дитиною всі обмеження користування мобільним телефоном як в школі, так і в інших ситуаціях. Поясніть, чому варто віддати перевагу живому спілкуванню.
  8. Контролюйте власну поведінку, станьте прикладом для дитини.

1. Поради батькам

2. Психологічний супровід навчально-виховного процесу