Книга – невичерпне джерело знань. А скарбницями  книг називають бібліотеки. Познайомитися з Книгою та Скарбницею книг запросили бібліотекарі районної дитячої бібліотеки №123. Першокласники познайомилися з «Її величність –Книгою». Зацікавлено слухали розповідь про різноманіттям книг та  вперше дізнались, що книги теж святкують свої день народження.

 Для учнів 4-го класу проведено заняття «Дружба з книгою-це сила». Учні дізналися  історію  виникнення книги, ознайомилися з літературними творами різних жанрів. Дізнались, що книги живуть по 100 і більше років. Таке довголіття завдячується авторам і, головне, змісту таких книг. Діти пригадали  і пообіцяли дотримуватись  правил поведінки з  книгою:   поважати її  і берегти тому, що вона нас  навчає, дає багато цікавого. А  ще, КНИГА – плід праці багатьох невтомних рук, які дбають, щоб ВОНА вчасно і в достатній кількості потрапила до нас.

09 березня 2021 року — 207 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814–1861), українського поета, художника, мислителя

 Тарас Шевченко — культовий поет, талановитий художник, одна з найбільш знакових особистостей в історії України. Його вірші — джерело підтримки у скрутні хвилини для багатьох поколінь.

   З нагоди річниці від дня народження Тараса Шевченка у школі відбулися різноманітні заходи: конкурс поезій Т.Г.Шевченка, виставка дитячих малюнків за творами поета, літературно-мистецька вітальня  «Живе під сонцем України Шевченкове слово», літературний брейн-ринг  «Тарас Шевченко – геніальний син українського народу», тематичні ранки «Шевченкові слова добра й любові, як слово батьківське в душі ми збережем».

  Літературно-поетичний флешмоб  «Сторінками Кобзаря» у виконанні

учнів школи.

Виготовлення листівок до Свята Весни.

Створюючи листівку, діти проявляють свою фантазію, пізнають цікавий світ, висловлюють щирі почуття та ставлення до людини, до природи.
Учні початкової школи творчо трудилися і л
истівки вийшли по- весняному святковими.  Листівка виготовлена своїми руками класний подарунок до Дня Весни!

25 лютого 2021 року – 150 років з дня народження Лесі Українки, славетної української письменниці, перекладачки, громадської діячки

150 років з дня народження

Лесі Українки (справжнє ім’я Лариса Петрівна Косач-Квітка) – генія української літератури, яка входить в умовну тріаду Шевченко-Франко-Українка, славетної української письменниці, перекладачки, громадської діячки.

Поезія Лесі Українки «Так прожила я цілу довгу зиму»

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Літературно- музичні композиції до дня Пам’яті Небесноі Сотні.

29 січня Україна відзначає 102 річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Від 70 до 300 молодих українських хлопців віддали свої життя за самостійність і свободу України.

Вшановуючи їх пам’ять, в школі пройшли тематичні виховні години, читацькі конференції, усні журнали: «Подвиги Героїв Крут: погляд із сьогодення», «Бій під Крутами. Як це було», ” Із забуття – в безсмертя”, “Історична пам’ять”.  Діяла тематична виставка, учні  долучилися до відкритого перегляду документальних фільмів.

Вітаємо Вас, дорогі українці,  з   національним святом – Днем Соборності України!
22 січня  1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України.  Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність.

Саме Вам,  школярам, як підростаючому поколінню,відведено цей історичний час для розбудови незалежної української  держави. Тож нехай День Соборності назавжди буде джерелом надії та віри на наше краще майбуття !

В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Героям слава!

Челендж ” День Гідності та Свободи”

 

«9 листопада -День української писемності та мови».

 День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом.

    В школі з нагоди свята для школярів відбулися патріотичні ранки, уроки мужності та слави, конкурси знавців історії українського козацтва, спортивні конкурсні програми.

 

22 січня Україна відзначає день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки –День Соборності.

Хай собори на руїні
Стануть там, де ти прорік.
Незалежній Україні –
Разом – Слава нині і повік!

УКРАЇНА – СОБОРНА!

УКРАЇНА – СУВЕРЕННА!

УКРАЇНА – НЕЗАЛЕЖНА!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою, а також з 10 по 15 грудня 2019 року проводився Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

  Дані акції стартували і в школі №156. З учнями проводилися заходи, тренінги, інтерактивні ігри, перегляд відеофільмів, бесіди з моделювання життєвих  ситуацій.

В 11класі відбувся тренінг «Ми проти насильства», виховна година «Насильство та кримінальна відповідальність».

В 10класі – бесіда з моделювання життєвих ситуацій «Толерантність врятує світ»

 

Для учнів 9-их класів проведено лекцію з обговоренням фільму «Вільні від насильства».

 

Класний флешмоб «Наші долоні проти насилля» відбувся в 8-Акл.

Година спілкування «Живемо без булінгу. Взаєморозуміння. На чому воно грунтується» проведено в 8-Бкл.

З учнями 7-Акл.  проведено круглий стіл «Мій улюблений світ без насильства» .

Тренінг «Ми проти насильства» з учнями 6-Бкл.


Реквієм до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-33років «Колосок пам’яті».  Проведено учнями 9-х класів.
Просимо всіх приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті», яка відбудеться 24 листопада о 16.00.


21 листопада,  День Гідності та Свободи.

                    Україна – це територія Гідності і Свободи.

Не одне покоління українців ціною власного життя здобувало право на незалежність.

   Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі

   Живи й процвітай, моя Україно,
Для миру, для щастя, любові й добра!

                  Гідність – це ми. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Такі слова звучали під час проведення загальношкільногго флешмобу до Дня Гідності та Свободи.

 


8 листопада 2019 року учні 7-11 класів та вчителі приєдналися до акції Українського радіо, приуроченої до Дня української писемності та мови, написавши Радіодиктант національної єдності. Сьогодні це свято важливе, як ніколи, адже рідна мова – мати єдності, захисниця громадянства і берегиня держави.


 В районній бібліотеці ім. Д.Джамбула відбулася зустріч учнів 7-Бкл. з учасниками АТО Задніпрянним Юрієм Володимировичем та Суховим Олексієм Петровичем.

 


Літературно-музична композиція “Пам’ятаємо-перемагаємо 1939-1945” до Дня примирення та дня перемоги  у виконанні учнів 9-10 класів.


Пішоходів, водіїв, і дорослих, й малюків

Вітає агітбригада ЮІР та закликає виконувати Правила Дорожнього руху.

Шкільна команда “Інспектор” взяла участь у районному конкурсі ЮІР.


Агітбригада “Молодь обирає здоров’я” зайняла І місце в районному фестивалі-конкурсі.


Вокальна група “Авангард” посіла ІІІ місце у районному конкурсі “Подільські зірочки”


19 березня – день народження української поетеси Ліни Василівни Костенко. 

Виконує Головко Анастасія – 7-А клас


Конкурс читців віршів Т.Г. Шевченка 

 


Конкурс-фестиваль юних пожежників

 


Стало доброю традицією проводити Всеукраїнську  дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру  «Сокіл» («Джура»). Адже основним завданням всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїй душі патріотичних почуттів національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції. Шкільна команда «Козацький гарт» брала участь в районному етапі гри «Джура».   Учнівська молодь, засобами гри “Джура”, продемонструвала козацький вишкіл «Впоряд» та яскраво виступили з  конкурсною програмою «Ватра». ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІЙ ГРІ «ДЖУРА»УЧНІВ ШКОЛИ!