Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою, а також з 10 по 15 грудня 2019 року проводився Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Дані акції стартували і в школі №156. З учнями проводилися заходи, тренінги, інтерактивні ігри, перегляд відеофільмів, бесіди з моделювання життєвих  ситуацій.

В 11класі відбувся тренінг «Ми проти насильства», виховна година «Насильство та кримінальна відповідальність».

В 10класі – бесіда з моделювання життєвих ситуацій «Толерантність врятує світ»

Для учнів 9-их класів проведено лекцію з обговоренням фільму «Вільні від насильства».

Класний флешмоб «Наші долоні проти насилля» відбувся в 8-Акл.

Година спілкування «Живемо без булінгу. Взаєморозуміння. На чому воно грунтується» проведено в 8-Бкл.

З учнями 7-Акл.  проведено круглий стіл «Мій улюблений світ без насильства» .

Тренінг «Ми проти насильства» з учнями 6-Бкл.

Реквієм до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-33років «Колосок пам’яті».  Проведено учнями 9-х класів.
Просимо всіх приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті», яка відбудеться 24 листопада о 16.00.

21 листопада,  День Гідності та Свободи.

Україна – це територія Гідності і Свободи.

Не одне покоління українців ціною власного життя здобувало право на незалежність.

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі

Живи й процвітай, моя Україно,
Для миру, для щастя, любові й добра!

Гідність – це ми. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Такі слова звучали під час проведення загальношкільногго флешмобу до Дня Гідності та Свободи.

8 листопада 2019 року учні 7-11 класів та вчителі приєдналися до акції Українського радіо, приуроченої до Дня української писемності та мови, написавши Радіодиктант національної єдності. Сьогодні це свято важливе, як ніколи, адже рідна мова – мати єдності, захисниця громадянства і берегиня держави.

В районній бібліотеці ім. Д.Джамбула відбулася зустріч учнів 7-Бкл. з учасниками АТО Задніпрянним Юрієм Володимировичем та Суховим Олексієм Петровичем.

Літературно-музична композиція “Пам’ятаємо-перемагаємо 1939-1945” до Дня примирення та дня перемоги  у виконанні учнів 9-10 класів.

Пішоходів, водіїв, і дорослих, й малюків

Вітає агітбригада ЮІР та закликає виконувати Правила Дорожнього руху.

Шкільна команда “Інспектор” взяла участь у районному конкурсі ЮІР.

Агітбригада “Молодь обирає здоров’я” зайняла І місце в районному фестивалі-конкурсі.

Вокальна група “Авангард” посіла ІІІ місце у районному конкурсі “Подільські зірочки”

19 березня – день народження української поетеси Ліни Василівни Костенко.

Виконує Головко Анастасія – 7-А клас

Конкурс читців віршів Т.Г. Шевченка

Конкурс-фестиваль юних пожежників

Стало доброю традицією проводити Всеукраїнську  дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру  «Сокіл» («Джура»). Адже основним завданням всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїй душі патріотичних почуттів національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції. Шкільна команда «Козацький гарт» брала участь в районному етапі гри «Джура».   Учнівська молодь, засобами гри “Джура”, продемонструвала козацький вишкіл «Впоряд» та яскраво виступили з  конкурсною програмою «Ватра». ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІЙ ГРІ «ДЖУРА»УЧНІВ ШКОЛИ!