28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. Громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.
Кожен рік Україна відзначає цю дату як національне свято.
Вітаємо з Днем Конституції України! Разом до перемоги над російською агресією!Все буде Україна.
Останній дзвоник – це останній день навчального року, символ закінчення навчання.
Традиційно святковий день об’єднує учнів та вчителів усієї країни та підбиває підсумок Всеукраїнського розкладу онлайн, за яким навчались діти останні 3 місяці. Складним для країни та для кожного з нас видався навчальний рік. Та наші учні, вчителі, як справжні бійці освітянського фронту, впевнено працювали, здобували знання.
Шановні випускники!
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви прикладете всі сили, знання для розбудови України, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Всім школярам бажаємо за час літніх канікул набратися сил та наснаги. В новому навчальному році впевнено продовжити подорож по шкільній стежині в країну знань.
Все буде Україна!
Українська вишиванка – це гордість нашого народу. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи! Нехай патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам’ятайте, що ми – Українці й зможемо все!
Школярі та вчителі нашої школи підтримуємують традиції українців і щиро вітають з красивим святом – Днем Вишиванки!
Вишиванки виготовлені власноруч учнями 2-Акл.
Cподіваємося. що ми будемо святкувати День Вишиванки дружньою шкільною родиною, як і раніше.
Українська пісня – це геніальна поетична біографія нашого народу. Це історія народу-трудівника, народу-борця, народу, що цілі віки бився за свою свободу, за право на повноцінне життя, на виявлення всіх своїх здібностей. Уениця школи Семеняк Ксенія пісенною творчістю підтримує український народ, українських захисників.
Школярі висловлюють свою підтримку ЗСУ, любов до рідної неньки-України. Пам’ятають слова Т.Г.Шевченка:
Свою Україну любіть.
Любіть її… Во врем’я люте.
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.
Чудовими поетичними словами передають теплі почуття та гордість за Україну, український народ.
Учні школи добре знають слова В. Сосюри «Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу іі вічно живу і нову і мову іі солов’ї ну». З трепетом декламують поетичні твори про свою Україну, іі біль і тривоги, про іі незламний дух і красу.
Українська мова – це наша національна ознака, найцінніший скарб, душа народу. В мові наша культура, духовне багатство народу . Доля народу нерозривно зв’язана з долею мови.
Мова – то серце народу: гине мова – гине народ (Іван Огієнко).
Поетичними рядками, творами учні школи передають свої думки та вдячність захисникам України, ЗСУ.
Учасники освітнього процесу підтримують українських воїнів, які охороняють нас, нашу Україну. Ми пишаємося вашими героїчними вчинками, відчайдушністю, вашою силою та незламністю. Ви – наші герої! Діти малюнками дякують усім серцем і підтримують вас. Слава нашим Збройним Силам України!
21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови – свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році. З 2000 року День рідної мови щорічно відзначають в Україні.
Школярі та педагоги навчального закладу №156 засвідчують, що наша мова – найкраща в світі! Рідною Мовою ми промовляли перші слова: Мама, Тато. Українська Мова – одна з наймелодійніших і наймилозвучніших мов у світі.
Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Г. Сковороди, поглиблювалось під пером І. Котляревського, Тараса Шевченка, удосконалювалося І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями.
У мирі та злагоді любіть, бережіть, плекайте Рідну Мову !
Рідна Україна – мова солов’їна,
Золоте колосся, маки у житах.
Край воріт – калина, верба, яворина,
Храми і світлиці в барвах-рушниках.
20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.
Учасники освітнього процесу приєдналися до акції «Ангели пам’яті», власноруч виготували ангеликів та створили власну алею пам’яті. Вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні під час патріотичних уроків пам’яті «Гідності хай промінь не згасає!», «Люди, що змінили хід історії», перегляду відеофільму «Ангели майдану».
Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.
17 лютого в навчальному закладі №156 відбулися тренувальні заняття з евакуації учасників освітнього процесу. Евакуація розпочалася за сигналом “Увага! Всім!” о 11.47. Всі покинули робочі місця та спокійно і організовано розмістилися в укритті.
УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ оголошено 16 лютого 2022 року Днем єднання! Учасники освітнього процесу долучилися до Всеукраїнського свята. В цей день, як ніколи, всі відчули піднесений дух національної єдності. У вишиванках, з патріотичною символікою учні та вчителі підтримували український народ.
Об’єдналися в патріотичному флеш-мобі – виконання Державного Гімну. Ми єдині, бо Україна в нас одна!
БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ: 29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ
Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності. Про дані події учні з учителями обговорювали під час проведення патріотичних уроків, перегляду відеофільмів, історичних альманахів.
Пам’ятати своїх героїв. Вони одні з перших віддали свої життя за новопроголошену Українську державу.
День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. Школярі та педагоги ЗЗСО №156 долучилися до відзначення цього державного свята. Засвідчили єдність Сходу та Заходу під час патріотичного флеш-мобу “Моя соборна Україна, одна для всіх як оберіг” 
Книга супроводжує людину протягом усього життя, це найбільший людський скарб. Для знайомства з книгою учнів 3-Вкласу запросили бібліотекарі дитячої бібліотеки №123 Подільського району. Це була цікава та пізнавальна подорож у світ книги. Діти познайомилися з бібліотечним фондом, обирали книги за своїми інтересами.
А далі їх чекала передноворічна несподіванка. Майстер – клас з виготовлення символу наступного року – тигреняти.
Учителька Коваленко Н.І. та бібліотекар Калус Н.М раділи творчим успіхам своїх вихованців.
СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЗЗСО№156
Як настане тиха нічка,
Почорніє ліс і гай,
Тоді з неба тихо сходить
Чудотворець Миколай.
В гості до школяриків завітав святий Миколай. Це було справжнє свято, де діти співали, розповідали вірші,танцювали. Миколай подарував чемним діткам подарунки. Побажав радості, добра, довгоочікуваних солодощів під подушкою, успіхів у навчанні.
Передаємо вітання від Миколая для всіх:
Нехай у вашому домі буде затишна атмосфера, сповнена позитиву, щастя і любові, сміху і достатку, душевного тепла і щирості!
Твори чудеса для інших – і диво обов’язково увійде в твій дім!
Нехай у цей святковий день відбудуться чарівні та казкові події!