28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. Громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

Кожен рік Україна відзначає цю дату як національне свято.
Вітаємо з Днем Конституції України! Разом до перемоги над російською агресією!Все буде Україна.

Останній дзвоник – це останній день навчального року, символ закінчення навчання.
Традиційно святковий день об’єднує учнів та вчителів усієї країни та підбиває підсумок Всеукраїнського розкладу онлайн, за яким навчались діти останні 3 місяці. Складним для країни та для кожного з нас видався навчальний рік. Та наші учні, вчителі, як справжні бійці освітянського фронту, впевнено працювали, здобували знання.
Шановні випускники!
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви прикладете всі сили, знання для розбудови України, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Всім школярам бажаємо за час літніх канікул набратися сил та наснаги. В новому навчальному році впевнено продовжити подорож по шкільній стежині в країну знань.
Все буде Україна!

Українська вишиванка – це гордість нашого народу. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи! Нехай патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам’ятайте, що ми – Українці й зможемо все!
Школярі та вчителі нашої школи підтримуємують традиції українців і щиро вітають з красивим святом – Днем Вишиванки!

 

Вишиванки виготовлені власноруч учнями 2-Акл.

Cподіваємося. що ми будемо святкувати День Вишиванки дружньою шкільною родиною, як і раніше.

Українська пісня – це геніальна поетична біографія нашого народу. Це історія народу-трудівника, народу-борця, народу, що цілі віки бився за свою свободу, за право на повноцінне життя, на виявлення всіх своїх здібностей. Уениця школи Семеняк Ксенія пісенною творчістю підтримує український народ, українських захисників.

Школярі висловлюють свою підтримку ЗСУ, любов до рідної неньки-України. Пам’ятають слова Т.Г.Шевченка:
Свою Україну любіть.
Любіть її… Во врем’я люте.
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.
Чудовими поетичними словами передають теплі почуття та гордість за Україну, український народ.

 

Учні школи добре знають слова В. Сосюри «Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу іі вічно живу і нову і мову іі солов’ї ну». З трепетом декламують поетичні твори про свою Україну, іі біль і тривоги, про іі незламний дух і красу.

Українська мова – це наша національна ознака, найцінніший скарб, душа народу. В мові наша культура, духовне багатство народу . Доля народу нерозривно зв’язана з долею мови.

Мова – то серце народу: гине мова – гине народ (Іван Огієнко).

Поетичними рядками, творами учні школи передають свої думки та вдячність захисникам України, ЗСУ.


Учасники освітнього процесу підтримують українських воїнів, які охороняють нас, нашу Україну. Ми пишаємося вашими героїчними вчинками, відчайдушністю, вашою силою та незламністю. Ви – наші герої! Діти малюнками дякують усім серцем і підтримують вас. Слава нашим Збройним Силам України!

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови – свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році. З 2000 року День рідної мови щорічно відзначають в Україні.

   Школярі та педагоги навчального закладу №156 засвідчують, що наша мова – найкраща в світі!  Рідною Мовою ми промовляли перші слова: Мама, Тато.  Українська Мова – одна з наймелодійніших і наймилозвучніших мов у світі.

   Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Г. Сковороди, поглиблювалось під пером І. Котляревського, Тараса Шевченка, удосконалювалося  І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями.
У мирі та злагоді любіть, бережіть, плекайте Рідну Мову !

    Рідна Україна – мова солов’їна,

Золоте колосся, маки у житах.

Край воріт – калина, верба, яворина,

Храми і світлиці в барвах-рушниках.

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

   Учасники освітнього процесу приєдналися до акції «Ангели пам’яті», власноруч виготували ангеликів та створили власну алею пам’яті. Вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні під час патріотичних уроків пам’яті «Гідності хай промінь не згасає!», «Люди, що змінили хід історії», перегляду відеофільму «Ангели майдану».                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Горить свіча і пам’яті сльоза

додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Україна пам’ятає.

17 лютого в навчальному закладі №156 відбулися тренувальні заняття з евакуації учасників освітнього процесу. Евакуація розпочалася за сигналом “Увага! Всім!” о 11.47. Всі покинули робочі місця та спокійно і організовано розмістилися в укритті.

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ оголошено 16 лютого 2022 року Днем єднання! Учасники освітнього процесу долучилися до Всеукраїнського свята. В цей день, як ніколи, всі відчули піднесений дух національної єдності. У вишиванках, з патріотичною символікою учні та вчителі підтримували український народ.

Об’єдналися в патріотичному флеш-мобі – виконання Державного Гімну. Ми єдині, бо Україна в нас одна!

 

БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ: 29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ  ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

      Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності. Про дані події учні з учителями обговорювали під час проведення патріотичних уроків, перегляду відеофільмів, історичних альманахів.

Пам’ятати своїх героїв. Вони одні з перших віддали свої життя за новопроголошену Українську державу.

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. Школярі та педагоги ЗЗСО №156 долучилися до відзначення цього державного свята. Засвідчили єдність Сходу та Заходу під час патріотичного флеш-мобу “Моя соборна Україна, одна для всіх як оберіг”

Книга супроводжує людину протягом усього життя, це найбільший людський скарб. Для знайомства з книгою учнів 3-Вкласу запросили бібліотекарі дитячої бібліотеки №123 Подільського району. Це була цікава та пізнавальна  подорож у світ книги. Діти познайомилися з бібліотечним фондом, обирали книги за своїми інтересами.

  А далі їх чекала  передноворічна несподіванка. Майстер – клас з виготовлення символу наступного року – тигреняти.

 Учителька Коваленко Н.І. та бібліотекар Калус Н.М раділи творчим успіхам своїх вихованців.

СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ  В ЗЗСО№156

Як настане тиха нічка,

Почорніє ліс і гай,

Тоді з неба тихо сходить

Чудотворець  Миколай.

В гості до школяриків завітав святий Миколай.  Це було справжнє свято, де діти співали, розповідали вірші,танцювали. Миколай подарував чемним діткам подарунки. Побажав радості, добра, довгоочікуваних солодощів під подушкою, успіхів у навчанні.

Передаємо вітання від Миколая для всіх:

Нехай у вашому домі буде затишна атмосфера, сповнена позитиву, щастя і любові, сміху і достатку, душевного тепла і щирості!

Твори чудеса для інших – і диво обов’язково увійде в твій дім!

Нехай у цей святковий день відбудуться чарівні та казкові події!

Миколай мандрує світом.

Він дарує чемним дітям

Не забуде він нікого:

Ні хорошого, ні злого.

Миколай з небес весь час

Бачить кожного із нас.

Разом з нами він радіє,

І дарує нам надію.

Він чудово усіх знає.

З Миколаєм вас вітаєм!

«16 днів проти насильства» ЗЗСО№156

    З метою привернення уваги учасників навчально  – виховного процесу до проблеми насильства в дитячому та учнівському колективах,  протидії насильству в сім’ї, попередження негативних явищ, в школі проводено різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства».

    Учасники освітнього процесу були задіяні у заходах, які сприяли вихованню людяності, відповідальності, толерантності, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

Одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі, є торгівля людьми. Це явище порушує права людини, принижує її честь та гідність.

    Через призму історичних подій продемонстровано дані недоліки людства у театралізованій постановці «Роксолана». Учні 9-Акласу, під керівництвом Мельника М.К. , перенесли глядачів у епоху «Роксолани». Відтворили події,  жах  пережитого нашими предками: работоргівля, насильство, пригнічення, зневага до найціннішого-життя.
Артистично і талановито зіграно ролі Султана Сулеймана, Хюррем, Сюмбюль, Фірузе,  писаря, полонянок.

В 5-11класах проведено заходи: тренінг «Людина починається з добра» та «Життєві цінності»; ситуативний практикум «Толерантність у людських стосунках»; інтерактивне заняття: «Ми проти насильства»; відкритий мікрофон:  «Чи є булінг в моєму житті?»; хвилинка позитиву «Комплімент кожному»; виставки малюнків, лепбуків    «Створи квітку толерантності».

    Будьте уважними до людей та особливо дітей,  які вас оточують,  не залишайте їх у біді.

                      Ми проти насильства. Ми за любов та добро!

Важливу роль в житті кожної людини відіграють чуйність, толерантність, повага, розуміння, співчуття, але ці якостіпотрібно постійно розвивати та тренувати. Класними керівниками в 1-4 класах було проведено бесіди, круглі столи, години спілкування. Також в кожному класі діти об’єдналися, створюючи спільні проєкти.

Україна і світ вшановують  пам’ять мільйонів жертв  Голоду 1932-1933р.р.  88-у  роковину Голодомору в Україні  цьогоріч  вшановують 27 листопада.

 З метою вшанування пам’яті жертв геноциду та збереження історії Голодомору для учасників освітнього процесу в закладі освіти проведено історичні уроки «Україна пам’ятає, світ визнає»; тематичні виховні години «Скорботна пам’ять поколінь»; реквієм «Чорна сповідь моєї Вітчизни»;  переглянуто документальні відеофільми. Учні  долучилися до акції «Колосок памяті». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Голодомору.

Долучіться до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» вдома, яка відбудеться 27 листопада о 16.00;

З метою удосконалення знань з правил дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому, формування у здобувачів освіти навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах,  запобігання дитячого дорожньо-транспортного  травматизму , з 15 по 25листопада 2021р. проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. В онлайн режимі проведено заходи, присвячені безпеці дітей на дорозі: Єдиний національний урок  «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна»; зустріч з працівниками ДПС, онлайн уроки патрульної поліції з безпеки дорожнього руху; квест «Дорога і ми»; інтерактивне заняття «Ліга майбутніх поліцейських»; перегляд та обговорення фільму «Безпека на дорозі»; перегляд навчальних мультфільмів з теми безпеки дорожнього руху.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи  для учнів проведено в дистанційному режимі    медійні виховні годині «Захисники свободи і незалежності України»  5-6кл.;  уроки патріотичної слави: «Ми є народ, якого не здолати» 7-8кл.;  інформаційно-просвітницькі години «Збережемо гідність і свободу українського народу». Учні вшанували всіх причетних до національно-визвольної боротьби України, всіх, хто стояв за перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю на сході країни.

21 листопада, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року й Революції Гідності 2013 року.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи ми вшановуємо всіх причетних до національно-визвольної боротьби України, всіх, хто стояв за перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю на сході країни.

Низько вклоняємось героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно!

Вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

В чудовий сонячний осінній день 23 жовтня в школі була проведена толока по благоустрою території задля покращення його екологічного стану. В ній брали участь педпрацівники та технічний персонал школи.

Парк Олександрія, М. Біла Церква.

Екскурсія – це завжди класно проведений час! Єднання з природою. Багряні барвирви осені. Піднесений настрій. Дружний колектив….

Учні 2-А, 2-Б, 3-Б класів відчули себе справжніми гончарями під час проведення майстер класу з гончарного мистецтва. Діти, за допомогою майстра-гончаря, залюбки виготовляли глиняні фігурки. Відчули себе гончарями і попрацювали на професійному обладнанні, на якому колективно виготовили горщик для класу. По закінченню заняття кожен визначив якими фарбами розмалює глиняну фігурку і кому подарує її разом із святковим настроєм.

Мандруючи територією Національного музею архітектури та побуту, увагу дітей привернула велич багатовікових будівель , кожна хатина пробуджувала національну свідомість.
Учні 8- Б класу дізнались про славне минуле нашого народу, про минуле України; збагатилися енергією, неймовірними враженнями, яскравими світлинами. Побували і в тогочасній сільській школі, відчули вагоме значення освіти в житті людини.
Екскурсія була захоплюючою та цікавою.

Ось i знову наші юні мандрівники 4-В класу пізнають світ з предмету “Я досліджую світ” на околицях стародавнього

Києва, дізнаються історію виникнення Золотих воріт та легенду про фонтан Термена та “секрет 5 долоньок” князя Я. Мудрого.
Таке цікаве, пізнавальне, захоплююче поєднання “Я досліджую світ” та “Мистецтва” справило масу позитивних вражень на дітей!

Учні 6-А, 7-Б,9-А класів здійснили цікаву екскурсію до Скарбниці Національного музею історії України. Тематичні бесіди,  квести з різноманітними завданнями, ребусами, таємничими пошуками старовинних скарбів були пізнавальними  та захоплюючими.  Школярів вразили  дані про історичні скарби України, висока майстерність виконання давньогрецьким майстром славнозвісної  пекторалі. З особливою цікавістю учні слухали екскурсовода, задавали питання. Такі екскурсії розширюють  кругозір, знання учнів з історії України і  залишають незабутні враження.

2 жовтня освітяни 156 школи провели захоплюючу екскурсію мальовничими куточками України! Відвідали Замок “Радомисль ” з унікальним Музеєм домашньої ікони, ознайомилися зі старовинним ремеслом з виготовлення паперу.

Неймовірні враження осіннього парку, Коростишівського кар’єру, етнографічних куточків “Українське село” залишилися у спогадах та світлинах фотосесії.

29вересня 2021р. в школі проведено Національний урок пам’яті,
приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру. Для учнів
висвітлено тему історії Другої світової війни розстрілів у Бабиному Яру,
розкрито сутність трагедії Голокосту в Україні з використанням платформи
«Червона точка пам’яті». Школярі вшанували   пам’ять жертв Бабиного Яру.

Вивчивши теоретичний матеріал по формам рельєфу з “Я досліджую світ”,

4-В клас закріпив знання проєктними роботами на уроці “Технології та дизайн”.

Урок історії в Національному музеї народної архітектури та побуту України “Пирогово”. Чудовий настрій, незабутні емоції, нові знання про побут українців 17-18 ст. Музей відвідали учні 8-А та 9-А класів.  

Учні 6-Б класу в рамках уроку історії побували на оглядовій екскурсії історичними місцями Києва. Діти з цікавістю та захопленням дізнавалися факти про історію нашого рідного міста.

З таємничими місцями казкової Оболоні познайомилися учні 4-В класу на уроці “Я досліджую світ”, вивчаючи план місцевості Оболонської Набережної.

Дізналися, чому місцевість називається Оболонь, дивувалися, що район свого часу “намивали” піском, побачили частину нереалізованого секретного об’єкту “тунель під водою” послухали легенди, що сягають часів Київської Русі.
З масою неймовірних вражень від мальовничих краєвидів найбільшої річки України – Дніпра та задоволенними очима діти повернулися до школи, де склали план місцевості загадгової Оболоні.

Поживні, гарячі, корисні та вітамінні сніданки в школі щоранку! Дбаємо про здоров’я та правильне харчування найменших учнів!!!

21 вересня учні ЗЗСО#156 відзначили Міжнародний день миру і створили  проєкт “карта миру”

Як хочеться, щоб тихо ніч пройшла!

Як хочеться, щоб світлий день настав!

Щоб Україна в мирі зажила!

І щоб ніхто нікого не вбивав!

З метою поглиблення і усвідомлення ролі води на Землі та важливості використання водних ресурсів людством для учнів 4-В класу СЗШ-156 м. Києва було проведено урок з “Я досліджую світ у
«Водно-інформаційному центрі».

       На уроці в “Музеї Води” діти закріпили знання про властивості води, кругообіг води в природі, значення води для живих організмів, побачили, дослідили як вода впливає на все життя Землі. Учні моделювали русло річки та вивчали водні ресурси планети за допомогою інтерактивного глобуса, а також були розглянуті водозбережувальні можливості у побуті.
Екскурсія до «Музею Води» сприяла розвитку навчальних, соціальних, громадянських, загальнокультурних компетенцій молодших школярів 4-В класу та принесла масу задоволення та позитивних емоцій.

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності для працівників школи було проведено тренувальні заняття з удосконалення навичок користування вогнегасниками.

Навчання пройшли успішно!