11 вересня в рамках проведення Олімпійського тижня відбулася зустріч учнів 9-11 класів з чемпіонкою України з академічного веслування, чотириразовою учасницею чемпіонатів світу з веслування, майстром спорту України міжнародного класу Сінгуренко Анною Олександрівною, випускницею школи 2003 року. Анна розповіла дітям про спортивні досягнення, поділилася тим, як спорт вплинув на вибір професії, а також розказала, як протягом життя саме спорт  підтримує її, надихає та сприяє подальшому розвитку. А ще… подарувала спортивні знаряддя для уроків фізичної культури.

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Дякуємо захисникам за наше життя!
Схиляємо голови в скорботі.
Завжди памʼятатимемо їхні героїчні подвиги!
Не забудемо, якою страшною і високою ціною нам дається Перемога.
Пам’ятаймо, що без глибокого відчуття патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі, неможливо побудувати сильну, самостійну та успішну державу.
Вічна пам’ять героям!🙏

Сильні!
Вільні!
Незламні!
З Днем Української Державності!
Україна – це не просто територія, а могутня держава з багатою історією, надзвичайною культурою, чаруючою природою, а головне – з дивовижними самобутніми людьми.
Ми захистимо нашу свободу і нашу державність, розбудуємо нашу неньку-Україну і вона розквітне величною європейською державою
З Україніою в серці❤️🇺🇦