Учні 2-А, 2-Б, 3-Б класів відчули себе справжніми гончарями під час проведення майстер класу з гончарного мистецтва. Діти, за допомогою майстра-гончаря, залюбки виготовляли глиняні фігурки. Відчули себе гончарями і попрацювали на професійному обладнанні, на якому колективно виготовили горщик для класу. По закінченню заняття кожен визначив якими фарбами розмалює глиняну фігурку і кому подарує її разом із святковим настроєм.

Мандруючи територією Національного музею архітектури та побуту, увагу дітей привернула велич багатовікових будівель , кожна хатина пробуджувала національну свідомість.
Учні 8- Б класу дізнались про славне минуле нашого народу, про минуле України; збагатилися енергією, неймовірними враженнями, яскравими світлинами. Побували і в тогочасній сільській школі, відчули вагоме значення освіти в житті людини.
Екскурсія була захоплюючою та цікавою.

Ось i знову наші юні мандрівники 4-В класу пізнають світ з предмету “Я досліджую світ” на околицях стародавнього

Києва, дізнаються історію виникнення Золотих воріт та легенду про фонтан Термена та “секрет 5 долоньок” князя Я. Мудрого.
Таке цікаве, пізнавальне, захоплююче поєднання “Я досліджую світ” та “Мистецтва” справило масу позитивних вражень на дітей!

Учні 6-А, 7-Б,9-А класів здійснили цікаву екскурсію до Скарбниці Національного музею історії України. Тематичні бесіди,  квести з різноманітними завданнями, ребусами, таємничими пошуками старовинних скарбів були пізнавальними  та захоплюючими.  Школярів вразили  дані про історичні скарби України, висока майстерність виконання давньогрецьким майстром славнозвісної  пекторалі. З особливою цікавістю учні слухали екскурсовода, задавали питання. Такі екскурсії розширюють  кругозір, знання учнів з історії України і  залишають незабутні враження.

2 жовтня освітяни 156 школи провели захоплюючу екскурсію мальовничими куточками України! Відвідали Замок “Радомисль ” з унікальним Музеєм домашньої ікони, ознайомилися зі старовинним ремеслом з виготовлення паперу.

Неймовірні враження осіннього парку, Коростишівського кар’єру, етнографічних куточків “Українське село” залишилися у спогадах та світлинах фотосесії.

29вересня 2021р. в школі проведено Національний урок пам’яті,
приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру. Для учнів
висвітлено тему історії Другої світової війни розстрілів у Бабиному Яру,
розкрито сутність трагедії Голокосту в Україні з використанням платформи
«Червона точка пам’яті». Школярі вшанували   пам’ять жертв Бабиного Яру.

Вивчивши теоретичний матеріал по формам рельєфу з “Я досліджую світ”,

4-В клас закріпив знання проєктними роботами на уроці “Технології та дизайн”.

Урок історії в Національному музеї народної архітектури та побуту України “Пирогово”. Чудовий настрій, незабутні емоції, нові знання про побут українців 17-18 ст. Музей відвідали учні 8-А та 9-А класів.

Учні 6-Б класу в рамках уроку історії побували на оглядовій екскурсії історичними місцями Києва. Діти з цікавістю та захопленням дізнавалися факти про історію нашого рідного міста.

З таємничими місцями казкової Оболоні познайомилися учні 4-В класу на уроці “Я досліджую світ”, вивчаючи план місцевості Оболонської Набережної.

Дізналися, чому місцевість називається Оболонь, дивувалися, що район свого часу “намивали” піском, побачили частину нереалізованого секретного об’єкту “тунель під водою” послухали легенди, що сягають часів Київської Русі.
З масою неймовірних вражень від мальовничих краєвидів найбільшої річки України – Дніпра та задоволенними очима діти повернулися до школи, де склали план місцевості загадгової Оболоні.

Поживні, гарячі, корисні та вітамінні сніданки в школі щоранку! Дбаємо про здоров’я та правильне харчування найменших учнів!!!

21 вересня учні ЗЗСО#156 відзначили Міжнародний день миру і створили  проєкт “карта миру”

Як хочеться, щоб тихо ніч пройшла!

Як хочеться, щоб світлий день настав!

Щоб Україна в мирі зажила!

І щоб ніхто нікого не вбивав!

З метою поглиблення і усвідомлення ролі води на Землі та важливості використання водних ресурсів людством для учнів 4-В класу СЗШ-156 м. Києва було проведено урок з “Я досліджую світ у
«Водно-інформаційному центрі».

На уроці в “Музеї Води” діти закріпили знання про властивості води, кругообіг води в природі, значення води для живих організмів, побачили, дослідили як вода впливає на все життя Землі. Учні моделювали русло річки та вивчали водні ресурси планети за допомогою інтерактивного глобуса, а також були розглянуті водозбережувальні можливості у побуті.
Екскурсія до «Музею Води» сприяла розвитку навчальних, соціальних, громадянських, загальнокультурних компетенцій молодших школярів 4-В класу та принесла масу задоволення та позитивних емоцій.

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності для працівників школи було проведено тренувальні заняття з удосконалення навичок користування вогнегасниками.

Навчання пройшли успішно!