РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ЩОДО

ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ

1. Піклуючись про дитину, її безпеку та стан здоров’я, не забувайте про правила користування мобільними телефонами (гаджетами), встановлені у школі. Якщо Вам потрібна інформація про стан дитини – напишіть повідомлення дитині (або вчителю, на яке вони зможуть відповісти на перерві, або телефонуйте секретарю в термінових випадках).
  2. Завжди перевіряйте, чи переведений Ваш телефон та телефон Вашої дитини у беззвучний режим у школі, громадських місцях, де є відповідні позначки. Це допоможе формуванню корисної звички.
  3. Поясніть дитині, що відповідальність за збереження телефону несе саме вона. Віддайте перевагу бюджетним рішенням, якщо у вас є сумніви в тому, що дитина відповідально поставиться до збереження пристрою. Пам’ятайте, що наявність чи відсутність дорогого пристрою не впливає на успішність Вашої дитини.
  4. Якщо Ви подарували дитині мобільний телефон, детально обговоріть правила його використання в школі та за його межами. Можна укласти угоду з дитиною, як це роблять батьки в інших країнах.
  5. Домовтесь, що на ніч дитина віддає телефон батькам на зарядку – це убезпечить від неконтрольованого листування з друзями вночі та сприятиме повноцінному відпочинку.
  6. Поясніть дитині, що фотографувати та знімати на відео інших людей можна виключно з їх дозволу. Зверніть увагу на те, що неможна розповсюджувати інформацію, яка може зашкодити іншим, містить сцени насильства та інші неприпустимі зображення.
  7. Обговоріть з дитиною всі обмеження користування мобільним телефоном як в школі, так і в інших ситуаціях. Поясніть, чому варто віддати перевагу живому спілкуванню.
  8. Контролюйте власну поведінку, станьте прикладом для дитини.

1. Поради батькам

2. Психологічний супровід навчально-виховного процесу