Добрий день, ми з України!

На своїх уроках з використанням технологій дистанційного навчання всі вчителі  ЗЗСО №156 докладають максимум зусиль, щоб заняття були цікавими, творчими, пізнавальними. Підтримуємо своїх учнів, надихаємо, допомагаємо досягнути успіхів у навчанні. Віримо в краще майбутнє, дякуємо ЗСУ, наближаємо перемогу!

Разом – ми сила! Усе буде Україна!

У ЗЗСО 156 з 28 березня 2022 року освітній процес для учнів 1-11 класів організовано в дистанційній формі з використанням технологій дистанційного навчання  на платформі Human відповідно до розкладу занять у межах тижневого навантаження.

       Навчальні заняття проводяться  шляхом поєднання синхронного (не менше 30% навчального часу) на платформі ZoomGoogle MeetViber та асинхронного режимів (додатки Google, середовище Google Classroom, Human). З метою налагодження комунікації між учнями, батьками, вчителями використовуються соціальні мережі (ViberTelegram), електронна пошта.  Оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання здійснюється за допомогою платформ «На урок», «Всеосвіта», «Мій клас».

Все буде Україна! Разом до Перемоги!

 Шановні учні та батьки!

 З 01.11.2021 року і до покращення епідемічної ситуації, відповідно до Протоколу №68 Постійної комісії з питань ТЕБ та НС КМДА, керуючись Наказом Департаменту освіти і науки КМДА №166 від 29.10.2021 року, освітній процес у 1-х – 11-х класах ЗЗСО№156 здійснюється дистанційно.

          Згідно рішення Педагогічної ради школи (Протокол №5 від 29.10.2021 р.) освітній процес  організовано з використанням технологій дистанційного навчання на платформі «Human» (1-11 кл.).  Навчальні заняття проводяться шляхом поєднання синхронного (не менше 30% навчального часу на платформах ZOOM, Google Meet, Скайп, Viber у режимі реального часу за розкладом, затвердженим 1 вересня 2021р.) та асинхронно, тобто через розміщення на платформах відеороликів, інструкцій, презентацій та завдань, де учень може опрацювати урок самостійно (додатки Google, середовище Google Classroom, Human, освітні проєкти «На Урок», «Всеосвіта», Всеукраїнська школа онлайн.

 Корисні посилання:

1) електронні версії підручників – Інститут модернізації змісту освіти;

2) електронні підручники – Шкільні підручники;

3) платформа для дистанційного та змішаного навчання – Всеукраїнська школа онлайн;

4) відеоуроки – YouTube канал Міністерства освіти і науки України;

5) національна освітня платформа – Всеосвіта;

6) освітня платформа з уроками – Нова школа;

7) освітня онлайн-платформа – Learning.ua;

8) навчальні онлайн-курси – Prometheus;

9) національна освітня платформа – https://naurok.com.ua/

 Бажаємо вам успіхів під час дистанційного навчання, а також міцного здоров’я!

 

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти 08.09.2020р.

Правила поводження учнів під час онлайн-уроку з урахуванням Методичних рекомендацій МОН України.